W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze.W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanie cookies, w tym możliwości dokonania zmiany ustawień w zakresie cookies znajdą Państwo w naszej "Polityce Prywatności". OK, rozumiem
Kontakt
Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.
Wysogotowo, ul. Zbożowa 7
62-081 Przeźmierowo

tel. +48 61/ 626 22 20
fax.: +48 61/861 63 02

biuro@poligrafia-jn.pl


Dział handlowy

Artur Skitek
tel. 61 626 22 50 a.skitek@poligrafia-jn.pl

Henryka Pułról tel. 61 626 22 39 henryka.p@poligrafia-jn.pl

Wojtek Neneman tel. 61 626 22 38 w.neneman@poligrafia-jn.pl
Obsługa klientów zagranicznych


Weronika Sokół

Martyna Frąckowiak

Karolina Dobrzyńska


tel. 61 626 22 25

tel. 61 626 22 24

tel. 61 626 22 24


w.sokol@poligrafia-jn.pl

m.frackowiak@poligrafia-jn.pl

k.dobrzynska@poligrafia-jn.pl

Dział produkcji



Jan Piątek
tel. 61 626 22 42

tel. 61 626 22 49
planowanie@poligrafia-jn.pl

j.piatek@poligrafia-jn.pl
Prepress

Łukasz Starzycki
tel. 61 626 22 34 prepress@poligrafia-jn.pl
Logistyka

Katarzyna Jóźwiak

Tomasz Bejma
tel. 61 626 22 48 k.jozwiak@poligrafia-jn.pl

t.bejma@poligrafia-jn.pl
Zakupy

Magdalena Trafna tel. 61 626 22 31 m.trafna@poligrafia-jn.pl